Tóth István

A veszprémi Laczkó Dezső Múzeum amatőr fotópályázatot hirdet

Tóth István fotóművész A fényképezés művészete kiállításához kapcsolódva

„PILLANATOK” címmel

Küldje el egy Ön számára meghatározó, különleges jelentőséggel bíró pillanat fotóját!

A pályázatra az alábbi 3 kategóriában lehet műveket beküldeni:
első: 0-14, második: 14-18, harmadik: 18-99 éves korig

Nevezési feltételek:

- pályázatra pályázónként maximum két alkotás küldhető be
- a fotópályázaton bárki részt vehet, a pályázóknak nevezési díjat nem kell fizetni.
A kiválogatott pályaművekből a múzeum kiállítást rendez.

A fényképek fájltípusa JPEG. Méret: hosszabbik oldal minimum 1400 pixel. A maximum méret nem haladhatja meg az 5 MB-ot. A díjazott, illetve kiállításra szánt képeket az alkotóktól postai úton, papír alapon is bekérjük.

Nyeremények:

A zsűri által kiállításra kiválasztott fotók alkotói emléklapot és ingyenes kiállítás-belépőt kapnak, a díjazottak oklevélben és tárgyjutalomban részesülnek.
A kiállítás anyaga megjelenik a Laczkó Dezső Múzeum honlapján és facebook oldalán.

A beérkezett alkotásokat TÓTH ISTVÁN, az Évszázad Kiváló Fotóművésze, DOHNÁL SZONJA művészettörténész muzeológus és OSZKÓ ZSUZSA, a Laczkó Dezső Múzeum fotósa zsűrizi.

Beérkezési határidő: 2013. október 11.
Beadási cím: Laczkó Dezső Múzeum
Veszprém, Erzsébet sétány 1., illetve Török Ignác u. 7.
Postacím: Laczkó Dezső Múzeum
8210 Veszprém, Pf. 1032
E-mail cím: pillanatokldm(kukac)gmail.com
Kérjük, a borítékon vagy az e-mail tárgyában tüntessék fel:
PILLANATOK – fotópályázat

Értékelés, díjátadás ideje: 2013. október 25. (péntek) 16.30
Értékelés, díjátadás helye: Laczkó Dezső Múzeum Veszprém Erzsébet sétány l.

A fotópályázat támogatói: Infornax Computer, Veszprémi Petőfi Színház, Kabóca Bábszínház, Képzelet Művészellátó Veszprém, Kokó Cukrászda, Molnár Fotó, Betekints Wellness és Konferencia Hotel

Szerzői jogok:

A pályázaton résztvevők a pályamű(vek) beküldésével automatikusan elfogadják a kiírás feltételeit, és egyben hozzájárulnak ahhoz, hogy a pályamunkákat (szerzővel, címmel ellátva) publikáljuk, nyilvántartsuk adatbázisunkban internetes felületünkön, és kiállítsuk. A pályázó a kép(ek) beküldésével kijelenti, hogy a fotó(ka)t ő készítette, és rendelkezik a közlés jogával. A pályázó tudomásul veszi, hogy a beadott kép(ek) elkészítésével és nyilvános bemutatásával okozott esetleges személyiségi és szerzői jogsértésekért minden felelősség a pályázót, szerzőt terheli, beleértve a jogsértéssel bekövetkező anyagi felelősséget is.

Letöltés: Pályázati felhívás

Laczkó Dezső Múzeum titkársága, 8200 Veszprém, Török Ignác u. 7.