Pályázat

A veszprémi Laczkó Dezső Múzeum fotó- és rajzpályázatot hirdet

TESTVÉREK címmel

A pályázatra az alábbi kategóriában lehet műveket beküldeni:

Rajz, festmény: 3-7 évig, 7-10 évig, 11-14 évig
Rajz, festmény, fotó: 14-99 éves korig

Nevezési feltételek:

A pályázatra pályázónként maximum öt alkotás küldhető be.
A fotópályázaton bárki részt vehet.
Fényképek esetén a fájl típusa JPEG. Méret: hosszabbik oldal minimum 1400 pixel, álló kép esetén minimum 1000 pixel. A maximum méret nem haladhatja meg az 5 MB-ot.

A rajzok készülhetnek szénnel, ceruzával, tussal és diópáccal, szabad használni ecsetet és nádpálcára erősített szivacsot, az alap lehet csomagolópapír vagy pauszpapír. Elfogadunk különböző technikájú egyszerű vonalas rajzokat, valamint graffiti stílusú kompozíciókat is.

Szerzői jogok:
A pályázaton résztvevők a pályamű(vek) beküldésével automatikusan elfogadják a kiírás feltételeit, és egyben hozzájárulnak ahhoz, hogy a pályamunkákat (szerzővel, címmel ellátva) publikáljuk, nyilvántartsuk adatbázisunkban internetes felületünkön és kiállítsuk. A pályázó a kép(ek) beküldésével kijelenti, hogy a fotó(ka)t ő készítette, és rendelkezik a közlés jogával. A pályázó tudomásul veszi, hogy a beadott kép(ek) elkészítésével és nyilvános bemutatásával okozott esetleges személyiségi és szerzői jogsértésekért minden felelősség a pályázót, szerzőt terheli, beleértve a jogsértéssel bekövetkező anyagi felelősséget is.

A pályázóknak nevezési díjat nem kell fizetni.

Nyeremények:
A zsűri által kiállításra kiválasztott fotók és rajzok, festmények alkotói emléklapot és kedvezményes kiállítás-belépőt kapnak, a díjazottak oklevélben és tárgyjutalomban részesülnek, a fődíj pedig egy születésnapi zsúr a múzeumban. A kiállítás anyaga megjelenik a Laczkó Dezső Múzeum honlapján, a Születés. A gyermekáldás című kiállítás képgalériájában.

Beérkezési határidő: 2013. április 15.

Beadási cím: Laczkó Dezső Múzeum
Veszprém, Erzsébet sétány 1., illetve Török Ignác u. 7.
Postacím: Laczkó Dezső Múzeum
8210 Veszprém, Pf. 1032
E-mail cím: szuleteskiallitas(kukac)gmail.com

Kérjük, a borítékon vagy az e-mail tárgyában tüntessék fel: TESTVÉREK – fotó- és rajzpályázat

Értékelés, díjátadás ideje: 2013. április 27. 15.30
Értékelés, díjátadás helye: Laczkó Dezső Múzeum Veszprém Erzsébet sétány l.

Hirdetmény letöltése

Laczkó Dezső Múzeum titkársága, 8200 Veszprém, Török Ignác u. 7.